Sufity napinane Legnica

Formularz kontaktowy

Sufit niczym tafla szkła, bez pęknięć i widocznych instalacji, a jednocześnie podświetlony, dający niepowtarzalny klimat.

Za sprawą rozwiązania w postaci sufitu napinanego, ów wykonanie jest prostsze, niż myślisz. Od teraz dostępne także w Legnicy oraz okolicach.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

 Nasza firma Efektor na legnickim rynku od lat oferuje rozwiązania w postaci usług związanych z projektowaniem i wykonawstwem sufitów napinanych. Przez lata naszej działalności wypracowaliśmy wiele systemowych rozwiązań, które wdrażamy w życie, dzięki czemu oferowane przez nas usługi charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością. 

Klienci, którzy skorzystali z naszych usług, powracają po latach z nowymi realizacjami, a także polecają nas swoim znajomym. Jeśli poszukują Państwo firmy na terenie Legnicy, która w swojej ofercie posiada wykonanie od podstaw sufitu napinanego, zapraszamy do kontaktu z nami. Zamawiając sufit u nas, otrzymują Państwo gwarancję, że wykonany on zostanie z najwyższej jakości materiałów, co pozwoli na zachowanie jego doskonałej kondycji przez wiele lat.

Czym charakteryzują się sufity napinane?

 Sufity napinane to rozwiązanie, które zyskuje coraz większe grono swoich zwolenników. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to bardzo ciekawa alternatywa dla klasycznych podwieszanych sufitów, a dzięki wykorzystaniu ognioodpornej tkaniny, jest ono także w pełni bezpieczne. Sufity napinane stosować można dosłownie w każdym pomieszczeniu w domu. Ze względu na wysoką odporność na wilgoć sufity napinane montowane mogą być także w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia. Rozwiązanie to jest nie tylko niezwykle efektowne, ale także wielorazowe, dzięki możliwości swobodnego montażu i demontażu.

W jakich przypadkach warto zastosować sufity napinane?

Mówiąc o sufitach napinanych, warto pamiętać, że rozwiązanie to jest jednym z bardziej uniwersalnych, ze względu na możliwość jego zastosowania niemalże w każdym przypadku. Dzięki temu, że rozwiązanie to jest lekkie, zamontować je możemy jednakowo w przypadku klasycznych żelbetowych stropów w celu ukrycia niedoskonałości czy stworzenia swoistej dekoracji mieszkania. Rozwiązanie sprawdzi się także w przypadku mieszkań ze stropem drewnianym, do którego nie możemy pozwolić sobie na zamontowanie ciężkiej konstrukcji w postaci płyt gipsowo – kartonowych. Sufity napinane wyglądają też znacznie lepiej od klasycznych tynkowych sufitów, a więc mogą stanowić dwie funkcje w domu: maskującą oraz dekoracyjną.

Dostępne rodzaje sufitów napinanych

Jesteśmy czołowym wykonawca sufitów napinanych w Legnicy. Jeśli zainteresowała Cię ta tematyka, zapoznaj się z rodzajami sufitów napinanych, jakie oferujemy. Wszelkie informacje dostępne są na stronie głównej.