Sufity napinane Gorzów Wielkopolski

Formularz kontaktowy

Co to jest sufit napinany?

Sufit napinany to inaczej sufit podwieszany, który montuje się na suficie właściwym. Zrobiony jest z elastycznego materiału dzięki czemu idealnie dopasowuje się do powierzchni i ewentualnych krzywizn. Pozwala także na zakrycie różnych mankamentów i niedoskonałości sufitu. To bardzo dobra alternatywa dla tradycyjnych sufitów podwieszanych ze względu na lekkość i praktyczność. Sufit napinany nie obciąża stropu i jest bardzo cienki w swojej konstrukcji. Daje wiele możliwości aranżacyjnych, ze względu na możliwość wyboru tkanin w macie, półmacie, połysku czy satynie. 

Jakie zalety ma sufit napinany?

Przede wszystkim dodanie pomieszczeniu oryginalnego i eleganckiego wyglądu. Do wyboru jest wiele różnych wzorów i wykończeń. Można na nich wydrukować wszystko w bardzo realistyczny sposób. Dużą popularnością cieszą się sufity napinane w wersji oświetlonej. Diody led można zastosować wzdłuż krawędzi membrany, istnieje też możliwość zastosowania ich na całej powierzchni. Z pewnością doda to uroku i ubogaci wystrój całego pomieszczenia. Kolejną zaletą jest możliwość zamaskowania mankamentów takich jak nierówne podłoże, odchodząca farba czy plamy na powierzchni sufitu. Daje także możliwość ukrycia pod sufitem wszystkich instalacji. Sufity napinane wyróżniają się dużą wytrzymałością. Są odporne na działania wilgoci oraz na wszelkie zabrudzenia.

Dzięki temu są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i nie stwarzają ryzyka powstania grzybów czy pleśni. Z tego względu sprawdzą się one idealnie nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka. Dodatkowo wykazują się odpornością zmiany temperatury i na ogień. Sufity napinane to z pewnością jedno z najtrwalszych dzisiaj rozwiązań. Można je wielokrotnie montować i demontować bez konieczności kupowania dodatkowego materiału. Zaletą jest także duża szybkość montażu zwłaszcza jeśli powierzy się to zadanie profesjonalnej firmie. Z reguły nie trwa od więcej niż kilka godzin i nie wymaga pozbywania się mebli z pomieszczenia. Nie wiąże się także z powstaniem żadnego bałaganu.

Sufity napinane w Gorzowie Wielkopolskim

Nasza firma Efektor w Gorzowie Wielkopolskim oferuje swoim klientom wykonawstwo wszelkiego rodzaju sufitów napinanych. W swojej ofercie mamy sufity błyszczące, matowe, ledowe, podświetlane oraz z grafikami. Dodatkowo wykonujemy także prace w zakresie malowania, szpachlowania oraz wykonania zabudowy z płyt karton-gips. Gwarantujemy wysoką jakość stosowanych artykułów budowlanych i folii sufitowych oraz bardzo dokładną realizację. Służymy także profesjonalnych doradztwem i pomocą w doborze odpowiedniego sufitu. Nasza kompleksowa oferta w przystępnym cenach pozwala odświeżyć całe wnętrze domu, a także biura lub mieszkania. Cieszymy się wieloletnim doświadczeniem w swojej branży wzbogaconym pozytywnymi opiniami naszych klientów.

Dostępne rodzaje sufitów napinanych

Oferujemy różne rodzaje sufitów napinanych w Bolesławcu. W celu zapoznania się z naszą aktualna oferta zapraszamy na stronę główną naszej firmy, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne szczegóły odnośnie dostępności rozwiązań.